
Toppkamp: Storhamar får besøk av Molde

Onsdag er det en viktig kamp i REMA 1000-ligaen når Storhamar møter Molde.
Storhamar kjemper i toppen, mens Molde følger hakk i hæl på tabellen.
Storhamar-spiller Kjerstin Boge Solaas er tydelig på at det ikke er noen enkel motstander som kommer til OBOS Arena.
– Molde ser ut til å være i god form og har spilt mange gode kamper i det siste. Vi må få satt vårt forsvar med aggressivitet og høyde i duellene og få løpt på dem. Fremover har Molde kommet med ulike formasjoner, så det er om å gjøre å være forberedt på alt, sier Kjerstin.

Det er et hektisk kampprogram utover vinteren og våren for Storhamar som kjemper om playoffplass i Champions League, i tillegg til seriespill.
– Hva blir viktig siste halvdel av sesongen for at dere skal ta poengene dere trenger for å ta gullet?
– At i har fokus på hver kamp og hver motspiller vi møter. Det er opp til oss selv hvordan denne sesongen kommer til å ende, og da er hver kamp like viktig. Vi skal fortsette å jobbe og utvikle våres spill både fremover og bakover, slik at vi hele tiden blir litt bedre.
Dette vil du ikke gå glipp av – kom på kamp!
HÅNDBALL ER BEST I HALL!
ONSDAG 4. FEBRUAR
Storhamar – Molde Kl. 18.15
OBOS Arena
Kjøp billett nå!


